بعد از فتح کلونچین دریادمان 97,5,2 ازرشته کوه زرد کوه دیگر تا پایان سال 98 خارج از استان قله ای را فتح نکردیم. در این مدت و در سه ماه تابستان 97 چندین هفته مسیر طاقبستان چشمه کوثرو دوشاخ را جهت اجرای برنامه در دستور کار قرار دادیم. دی ماه اینجانب در بندر عباس بودم .و گروه درنبود من  خود چند قله ازجمله قله بیمار را فتح کرده بودند. بعد ازبرگشت اینجانب مسیرهای سیرکل پاتاق . روستای رفیع به نواکوه. روستای گاچالی به نواکوه . روستای پاتاق از دره ماران . مسیردره پیران که موجب سرودن شعر کوردی مهندس تورج در خصوص خودداری اینجانب از مسیری ریسک پذیر گردید. و

مسیر سرخه دیزه به دالاهو. غارکورکور. لاله وان . باردوم قله بیمار. و چندین بار فرخشاد . را پیمایش کردیم. و این آخری در یادمان 97,12,3مسیر لذتبخش سرخه دیزه به قله پشت پاسگاه پاتاق که مسیری جالب و دلنشین داشت را فتح کردیم . این مسیر درسالهای بین 56تاپایان جنگ ایران و عراق یعنی سال 67 بسیار نا امن بود . اما امروزه کوهنوردی در آن  بسیار همراه با امنیت است . دراین پیمایش در برگشت از پشت و از دره تاریکه به روستای سرخه دیزه برگشتیم . این مسیر در ماههای فروردین و اردیبهشت گیاهان کوهی مانند .گنور. سورانه. پیوچگ. ریواس و بسیار دارد. 

شهریاران بود و خاک مهربانان این دیار 

شهریاران را چه پیش آمد هزاران را چه شد. 

گروه کوهنوردی شتاب 

خودم بختیار شهسواری. الهیارتادانه . قاضی حسنی. مهندس تورج 

قله های کرمانشاه

قله ,روستای ,فتح ,سرخه ,مسیر ,اینجانب ,را فتح ,سرخه دیزه ,به نواکوه ,این مسیر ,را چه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تنهایی ها پروین اسحاقی دانلود پروژه مالی رشته حسابداری felezyabkhazar Ramin1374mohammadi دخترک همنشينِ عشق شبکه آواتاری مقاله فلزیاب عاشق خدا